Možnosti platby a doprava

1. PLATBA V HOTOVOSTI do pokladne predávajúceho (v prípade osobného prevzatia). Našim zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety a preto v prípade ak Vás zaujme náš tovar a chcete si ho objednať s osobným prevzatím, využite túto možnosť aj prostredníctvom nášho eshopu. Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar s osobným prevzatím a pri dokončovaní objednávky (spôsob platby) zaškrtnúť kolonku v hotovosti.

2. DOBIERKA: Objednaný tovar zasielame poštou doporučene, na Vami uvedenú adresu v objednávke. Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri dokončovaní objednávky (spôsob platby) zaškrtnúť kolonku dobierka. Za tovar zaplatíte následne plnú sumu pri preberaní dobierky na pošte, prípadne doručovateľovi zásielky.
Dopravné pre každú samostatnú objednávku pri platbe na dobierku je podla cenníka Slovenskej pošty. Táto suma zostáva vždy rovnaká aj pri objednávke viacerých kusov tovaru.

3. PLATBA VOPRED NA ÚČET: Platbu je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet.
Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri dokončovaní objednávky (spôsob platby) zaškrtnúť kolonku bankovým prevodom. Tiež môžete do poznámky napísať: Platba vopred na účet, následne Vás budeme kontaktovať a zašleme Vám všetky potrebné údaje k platbe. Po úhrade bude tovar hneď zaslaný na Vami zadanú adresu ako doporučená zásielka alebo balík.

- Cena poštovného (vrátane balného) pri platbe na účet je podľa cenníka pre zásielku Slovenskej pošty.

- Číslo účtu (IBAN)  SK6909000000005081895303

 Náš účet je vedený v Slovenskej sporiteľni.

Pre každú samostatnú objednávku pri platbe na dobierku je dopravné podľa cenníka pri dobierke Slovenskej pošty.  Ak sa rozhodnete pre doručenie tovaru poštou (bez dobierky), zvoľte túto možnosť v sekcii doprava zakliknutím na možnosť – slovenská pošta. Dopravné je v prípade štandardného doručenia podľa cenníka Slovenskej pošty.

 

Dopravné nie je účtované pri objednávke nad 100,-EUR.

 

Táto suma zostáva vždy rovnaká aj pri objednávke viacerých kusov tovaru.

 

 

Ak máte otázky ohľadom platby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Kontakty:

Tel. číslo: 0915 181 648
Email: ynfashion@ynfashion.sk